Kapanan E Sigara Siteleri için Erişim

Vozol Elektronik Sigara Sitemiz güncel link (https://vozolpuffbar.com/) ile satışa devam etmektedir.

Kapanan elektronik sigara siteleri (Vozol) gibi ve benzeri bir çok e sigara sitesine üye olan müşteriler yarım kalan siparişleri ve daha önceki üyelikleri ile giriş yaparak e-sigara ürünü satın alabilmek için Türkiye üzerinden kısıtlama nedeniyle giriş yapılamadığından dolayı Opera gibi VPN eklentili tarayıcıları kullanarak herhangi bir VPN programı indirme gereksinimi duymadan e-sigara, likit, salt likit, coil, atomizer gibi elektronik sigara ürünlerini Türkiye üzerinden erişilemeyen durumlarda kolayca erişerek ürünlerini satın almaya devam edebilirler. Opera Web Browser günümüzde bir çok alanda erişim engeli konulan sitelere erişmenizi sağlamaktadır. vozolpuffbar.net (VOZOL RESMİ SATIŞ SİTESİ) olarak bu bilgiyi sürekli erişime engel konulan e sigara sitelerimizden daha sonra da alışveriş yapabileceğinizi bildirmek için yazıyoruz. Vozol Puff sitemiz yakında Vozolpuffbar.com domaini ile satışa devam edecektir. İlgi ve anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz. Vozol Puff Elektronik Sigara Önerilerimiz; Vozol Cream Tobacco Vozol Tobacco Vozol 12000 Mixed Berries Vozol Watermelon Ice Vozol Strawberry Ice Cream Opera Tarayıcı kurun ve yasaklı sitelere girin çok basit olan bu programı ister telefonunuzda, ister tabletinizde isterseniz de bilgisayarınıza bir kaç dakika içerisinde kurup kullanarak erişime engellenen e sigara satış sitelerimizi görmeye ve sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

Vozol çeşitleri satın almanın en kolay, ucuz ve güvenli yolu vozolpuffbar.net den geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Puff Destek
Vozol Destek
UYARI !!! 18 Yaş Altı satış yoktur !!!
Bilgi: İletişim saatleri: Hafta içi 09:30 - 15:00 / Cumartesi günü: 09:30 - 13:00 (Harici Mesaj bırakabilirsiniz akşamları genel olarak bakıp cevap veriyoruz.)
Merhaba, Vozolpuffbar.net , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 14:30'e kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Yurtiçi Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.