vozolpuffbar.net olarak İngiltere menşeli premium e likit üreticisi Vozol’un uzun yıllardır ürünlerini siz değerli müşterilerimize aynı gün hızlı kargo avantajıyla %100 orijinal, sorgusuz iade garantili olarak ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Puff Elektronik Sigara güvencesiyle satışını yaptığımız Saltly Salt Likit, Vozol Disposable Vape Bar, Vozol Disposable Vape Puff Bar, Elf Bar Likitler, Yedek Pod ve Vozol Elektronik Sigara serilerini satın alabileceğiniz en güvenilir Vozol satış sitesiyiz. 6 yılı aşkın süredir siz değerli Saltica ürünleri kullanıcıları için güncel stok ve Türkiye’de en iyi kargo hizmetini sunan Yurtiçi Kargo gönderimleri ile her yere en hızlı ulaştıran tek firmayız.

2017 yılından bu yana genişleyen ürün yelpazesi 2022 yılına kadar sürekli kendini geliştiren gerekli sağlık denetimlerini göze alan ve müşteri deneyimlerine öncelik vererek büyüyen bir firmayız. TPD ve MSDS sertifikaları ile üretmiş olduğumuz Vozol Likitler, 1. sınıf Aroma, Nbase, VG, PG ve Nikotinler kullanarak yüksek kalite standartlarına sahip özel laboratuvar kalitesi sunan ortamlarda hazırlanır, şişelenir ve paketlenir.

Vozol Puff Org Avrupa ürün tanıtımı

E-Likit Nedir: Elektronik Sigara ile kullanılmak üzere hazırlanmış İçeriğinde Gıda Aroması, VG, PG ve Nikotin bulunan sıvı karışımıdır. Tüm Likit kategorileri olan DL Likitler, MTL Likitler ve Salt Likitleri kapsayan terimdir. DL Likitler de VG Oranı en az %60’dır ve %90 VG’ye kadardır.

Salt Likit Nedir: Düşük watt gereksinimi ile hızlı çözülebilen Salt Nikotin kullanılarak üretilmiş likitlerdir. Daha çok küçük ebatlı az pil kapasiteli ve likit hazneli (Pod Sistemler) kullanımı popülerleşince normal likitler de bulunan nikotinin yavaş çözülmesi veya daha yüksek watt gereksinimi duyduğu için kimyasal çözülmeye uğramaması sebebiyle daha az enerji gereksinimi ile hızlı çözülebilen Salt Likitlerin kullanımı da yaygınlaşmıştır. Salt Likitlerin genelinde kullanılan VG-PG oranı %50- %50’dir.

MTL Likitler: Geleneksel ateşle yakılarak içilen sigaraların içimini taklit eden içim için üretilmiş e likit sıvılarıdır. Salt Likitler e sigara piyasasına sunulmadan önceki salt likitler de diyebileceğimiz normal nikotin ile %50VG oranla hazırlanan MTL Likitler ile Salt Likitler arasındaki fark Salt Likitlerin içeriğinde bulunan Salt Nikotinler MTL Likitlerde bulunan nikotine oranla daha az watt gereksinimi ile çözülebilmesidir.